DMK slim: Toy Story 3

POPIS HRY: Toy Story 3 je již třetí díl animovaného filmu od Disney Pixar na jehož motivy stejně jako u předchozích částí byla vytvořena videohra, slibující skvělou grafiku a zábavnou hratelnost nejen pro ty nejmenší hráče. Hlavní hrdina kluk Randy trochu povyrostl a chystá se odjet na vysokou ... více
Objednací kód: 8290636126
Kód výrobce: 8592720120288
Výrobce: DISNEY INTERACTIVE
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: obvykle 8 dnů
Cena bez DPH: 131 Kč
Cena s DPH: 159 Kč
Porovnání Oblíbené

POPIS HRY:

Toy Story 3 je již třetí díl animovaného filmu od Disney Pixar na jehož motivy stejně jako u předchozích částí byla vytvořena videohra, slibující skvělou grafiku a zábavnou hratelnost nejen pro ty nejmenší hráče. Hlavní hrdina kluk Randy trochu povyrostl a chystá se odjet na vysokou školu, Buzz, Woody a další oblíbené hračky se bojí o svou budoucnost. Samotná hra je složená z řady desítek pestrých misí, které musí hlavní hrdinové splnit. Jednotlivé mise se nacházejí v otevřeném světě a je jen na hráči samotném, jaké pořadí úkolů si zvolí. Odměnou za splnění jednotlivých misí jsou různé bonusy jako například získávaní nových hraček, zlata, různých možností úpravy hraček jako jsou oblečení, různé účesy a podobné vychytávky.

Informace o sérii Toy Story
Když v roce 1995 vyšel první díl této série - "Toy Story" od Disney-Pixar - jednalo se o první celovečerní film, vytvořený výhradně pomocí počítačové animace. Druhý díl v roce 1999 byl kritiky nadšeně přijat a získal Zlatý glóbus v kategorii Nejlepší film - muzikál nebo komedie. Dnes je "Toy Story" již celosvětovým fenoménem, který za vstupenky vydělal více než 878 miliónů dolarů a 8 miliard za prodej dalšího s ním spojeného zboží. Společnost Walta Disneye jej zákazníkům přináší nejen v podobě filmů, ale i spotřebního zboží, divadelních představení, pouťových atrakcí, hudby a v neposlední řadě také videoher.

Minimální systémové požadavky:

OS: Windows XP, Vista nebo Windows 7
Procesor: Intel Pentium IV at 2.4 GHz / AMD 3000+
Paměť: 1 GB
Harddisk: 6 GB volného místa na disku
Grafická karta: 128 MB karta s podporou pixel shaderů model 2 (NVIDIA GeForce FX 5600 / ATI Radeon 9600 a vyšší)
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9

ROZSAH LOKALIZACE: kompletní profesionální česká verze (CZ dabing)

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Hry
Herní žánr Dětské
Platforma MS Windows Ano
PEGI hodnota 7
Lokalizace hry český dabing
Virtuální realita pro PStation Není
PlayStation MOVE Ne
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Herní provedení Ano
Hodnocení obchodu na Zboží.cz