Sodastream Spirit Mega Pack výrobník perlivé vody

Výrobník domácí perlivé vody Spirit přichází s kompletní výbavou všeho, co potřebujete pro přípravu vaší vlastní domácí perlivé vody v pohodlí domova. Zašroubujte bombičku se zásobou potravinářského CO2 plynu až na 60 litrů domácí perlivé vody, pohodlně a bez rozčilujícího šroubování zasuňte lahev s ... více
Objednací kód: V-SOS100326
Kód výrobce: 8719128111483
Výrobce: Sodastream
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 1 321 Kč
Cena s DPH: 1 599 Kč
Porovnání Oblíbené

Výrobník domácí perlivé vody Spirit přichází s kompletní výbavou všeho, co potřebujete pro přípravu vaší vlastní domácí perlivé vody v pohodlí domova. Zašroubujte bombičku se zásobou potravinářského CO2 plynu až na 60 litrů domácí perlivé vody, pohodlně a bez rozčilujícího šroubování zasuňte lahev s čerstvou kohoutkovou vodou a jednoduchým stisknutím tlačítka připravte vodu perlivou právě tak, jak máte rádi.

Skoncujte s únavným taháním těžkých plastových lahví a mějte čerstvé perlivé vody nachystáno doma kdykoliv tolik, co hrdlo ráčí. Přidáte-li kousek čerstvého ovoce, bude vám dodržování správného pitného režimu chutnat a tělu prospějete více, než limonádami a dalšími nezdravě slazenými nápoji.

Bombičku se spotřebovanou plynovou náplní snadno vyměníte za naplněnou v obchodech nablízku kolem vás. Výrobník domácí perlivé vody Spirit vás zaujme důmyslným mechanismem pro automatické uchycení lahve bez rozčilujícího šroubování a příjemně tichou přípravou perlivé vody.

Obsah Balení:
- výrobník domácí perlivé vody
- bombička s potravinářským CO2 plynem až na 60l perlivé vody
- 3ks tlaku odolná nápojová lahev z plastu bez BPA

-|CZ|SK|EN
Hodnocení obchodu na Zboží.cz