ELGATO Stream Deck MK.2

ELGATO Stream Deck MK.2 Vaše prostředí je váš svět. Potřebujete jedno rozhraní pro ovládání nesčetných aplikací a nástrojů - od odesílání a úprav po návrh, vývoj, sítě - prostě všechno. Potřebujete Stream Deck. 15 tlačítek LCD připravených ke spuštění neomezeného počtu akcí. Jedním dotykem můž ... více
Objednací kód: 22330813
Kód výrobce: 10GBA9901
Výrobce: CORSAIR
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 3 479 Kč
Cena s DPH: 4 210 Kč
Porovnání Oblíbené

ELGATO Stream Deck MK.2

Vaše prostředí je váš svět. Potřebujete jedno rozhraní pro ovládání nesčetných aplikací a nástrojů - od odesílání a úprav po návrh, vývoj, sítě - prostě všechno. Potřebujete Stream Deck.

15 tlačítek LCD připravených ke spuštění neomezeného počtu akcí. Jedním dotykem můžete ovládat aplikace, spouštět příspěvky na sociálních sítích, upravovat zvuk, ztlumit mikrofon, zapnout světla a další funkce, přičemž každý váš příkaz potvrdí vizuální zpětná vazba.

Pomocí zásuvných modulů můžete své aplikace spouštět během okamžiku pomocí aplikace Stream Deck. Elgato 4K Capture Utility, Wave Link, Control Center. OBS, Twitch, Twitter, XSplit, YouTube, Spotify. iCue, Philips Hue, LIFX, IFTTT. Zoom, PowerPoint, Keynote, Apple Mail a mnoho dalších. Všechny je najdete v obchodě Stream Deck Store a pravidelně dostáváte nové přírůstky.

Spouštění zvukových efektů a zvukových klipů. Spouštění GIFů a videí na obrazovce. Aktivujte spodní třetiny, obrazovku pauzy a podpisovou grafiku. Aplikace Stream Deck integruje vaše nástroje a rozpoznává vaše scény, média a zdroje zvuku, takže se můžete pohybovat v pracovním procesu a soustředit se na své publikum.

Zapomeňte na klávesové zkratky. Funkce Hotkey Actions umožňují vkládat makra do kláves pro okamžitou identifikaci a bezchybné nasazení. Spouštění aplikací a webových stránek, otevírání složek a přístup k předem připravenému textu. Zjednodušte si práci při střihu filmů, tvorbě hudby nebo fotografování. Vaše možnosti jsou neomezené.

SPECIFIKACE
ROZMĚRY: 118 x 84 x 25 mm. 2,6 cm x 4,6 x 2,6 cm (bez stojanu)
Hmotnost: 145 g bez stojanu / 270 g se stojanem
TLAČÍTKA: 15 přizpůsobitelných tlačítek LCD
ROZHRANÍ: USB 2.0

OBSAH BALENÍ
Stream Deck, stolní stojan, kabel USB-C na USB-A, stručný návod k použití

Stránky výrobce: https://www.corsair.com/eu/en/Categories/Products/Elgato-Gaming/Stream-deck/Stream-Deck-MK-2/p/10GBA9901

-|CZ|SK|EN
Hodnocení obchodu na Zboží.cz itpas.cz na Firmy.cz